Ocak 2020

26Oca08:40Nirvana Ayvalık Doğa Sporları | Kırtık & Sübeylidere YürüyüşüBu seferki doğa yürüyüşü programında Burhaniye'deki Kırtık köyü ve Sübeylidere var08:40 Kategori:Doğa Yürüyüşü,Sağlıklı Yaşam

Detaylar

Nirvana Ayvalık Doğa Sporları, yeni yılın ilk doğa yürüyüşü etkinliğini Kırtık & Sübeylidere’ye düzenliyor. İnişli çıkışlı 14 km’lik bir parkura sahip olan etkinlik için hareket Ayvalık (Merkez)’deki Migros önünden saat 08:40’ta yapılacak. Yürüyüş için tavsiye edilenler Gore-tex su geçirmez özellikli bot, tozluk, polar, yürüyüş batonu, yedek çorap ve yedek tişört şeklinde. Ayrıca yine de hava şartlarını göz önünde bulundurarak yağmurluk ve tümüne uygun bir sırt çantası da alabilirsiniz. Yanınızda kuru meyveler bulundurmanız tavsiye ediliyor ve en azından 1.5 litrelik bir suyunuz da olsun. Cildiniz hassassa güneş kremi ve şapkayı da çantanıza ekleyin. Kahvaltınızı da evinizde yapmış olmalısınız.

  • Etkinlik herhangi bir kar amacı gütmemektedir ancak yol ve etkinlik sonu yiyecekler gibi masraflar için imece usulü para toplanacaktır.
  • Bilgi almak ve kayıt için +90 (537) 493 37 57 numaralı telefondan Gülay Bayram’a ulaşabilirsiniz.

 

Tarih ve saat

(Pazar) 08:40

X